Itharu Team

Forum grupy modderskiej Itharu Team.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

PATRONITE

#1 2017-06-22 23:32:58

Death
Śmieszek
Serwis

[Podanie] Przewodnik w zaświatach

Nick: --- Koleś, którego spotyka się na końcu drogi.
Jakie stanowisko chcesz objąć?: --- W sumie nie wiem. Ja żem prosty chłop z miasta i pewnikiem nie znam się na tych nowomodnych ic zarnomagicznych tworach komputerowych, przy których sam Beliar grzebał zapewne. Zaiste, na pochybel im. Panocki, za to potrafię gadać jak rasowy erudyta, w razie potrzeby prezentując w wolnej chwili poziom chłopa pracy, powracającego z roli to żony i gromadki dzieci. Ja żem chciał jako scenarzysta, czy jak to stanowisko wybitnie altruistyczne się zwie, gdzie wykonuje się istny czyn społeczny, ku chwale grupy i kompanów w niej, azaliż czyż jest coś lepszego, niż duch zespołowy?
Doświadczenie w swym fachu (Opisać): --- O pany... A idźta... Mam coś lepszego: "Proszę, przyjmijta mnie". Ja żem się starał będę i klimatycznie wczuwał w tworzenie auto... ary... kur... prawdziwych tekstów, by sztucznie nie brzmiały u postaci. Poza tym zapewne jako staż w tym zawodzie można uznać liczne zabawy w MG czy gracza w systemach RPG, gdzie trzeba było się przykładać do otoczki fabularnej i realnych postaci (czyli scenariusze to dla mnie zabawa, szczególnie, gdy jestem mocno zjarany). No i poza tym posługuję się poprawną polszczyzną, aczkolwiek niekiedy sam mam pod tym względem wątpliwości.
To drugie chyba widać, co nie?
Pracowałeś wcześniej w jakimś teamie?: --- Nie. Jestem samotnym wilkiem, który szuka watachy, by móc się z kim pogryźć w wolnej chwili
Coś o sobie: --- Statystyczny człowiek z szeregu statycznych ludzi. Zwykły, nieciekawy typ z postępującą depresją i zdecydowanym oraz postępującym introwertyzmem, dodatkowo wspartym skłonnościami samobójczymi i traktowaniem się jak ostatnie gówno. Są za to pozytywy. Mam zajebiste poczucie humoru img/smilies/smile.
Czy odpowiada ci kontakt przez forum, ewentualnie Discord?:  --- Przez forum, Discord to nie dla mnie.
Czym jest dla Ciebie Gothic?: --- Grą komputerową z dawnych lat, aczkolwiek wydaje mi się, iż celem tego pytania jest wywołanie jakiejś podniosłej kwestii w stylu: "Gothic jest dla mnie pasją!!1!!" niestety się przeliczycie. To jest tylko gra, nic więcej. Nie kreuje mojego życia, nie chodzę po świecie, myśląc o nim. I nie rozumiem tych fanatyków, którzy się nim jarają, jakby był relikwią na miarę Graala.

#2 2017-06-22 23:41:15

ParzivalZ
Administracja Itharu Team

Re: [Podanie] Przewodnik w zaświatach

Ok. Spełniasz wymagania. Ja jestem na tak. Zobaczymy co powiedzą inni. Na chwilę obecną dodaję Cię na okres próbny. Witamy wśród nas, Piracie, któremu na imię Śmierć. Jeśli chcesz możesz od razu wyszorować pokład hehe.

https://i.imgur.com/4MytkTe.png

#3 2017-06-23 10:20:35

Reigh
Zasłużony

Nowych twarzy nigdy za wiele img/smilies/smile Witamy w teamie.

#4 2017-06-23 10:34:35

Death
Śmieszek
Serwis

Wzruszyłem się, aż łezka zakręciła się w mym oku i spłynęła niczym wodospad, by rozbić się o skałę nosem zwaną, by już po chwili wytyczyć nową trasę dalszej drogi w myśl zasady: byle do przodu... A co, w krasomówstwo też umiem img/smilies/big_smile.
Cieszy mnie tak ciepłe przyjęcie

Stopka forum