Itharu Team

Forum grupy modderskiej Itharu Team.

  • Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

PATRONITE

#1 2018-01-06 23:14:26

ParzivalZ
Administracja Itharu Team
Zarejestrowany: 2016-11-27
Posty: 2192

Solucja do Gothic 2 River Flows in the Dark

Krótka solucja do moda...:

Xan [Ziele]:
Zanim z nim porozmawiamy, warto zajrzeć wcześniej do skrzyni stojącej na prawo jak wchodzimy po głównych schodach. Znajdziemy tam sztukę bagiennego ziela.

Tongar [Rum]:
Tongarowi zaschło w gardle, wystarczy że dasz mu butelkę trunku którą masz przy sobie, a jak nie masz jej przy sobie, to powinna być w skrzyni, w której znaleźliśmy ziele Xana.

Świątynne złoto:
Zadanie główne zlecane przez Erona. Musimy przebić się przez pierwszą salę bandziorów, rozjebując tych jebanych leszczy. Gdy już to zrobimy, w brązowej skrzyneczce na lewo od korytarza prowadzącego do następnego pomieszczenia musimy zabrać dwa "Worki z rumem" (jest to swego rodzaju skarb). Następnie idziemy dalej, rozjebując po drodze kilka krzywych pyt. Gdy natrafiamy w końcu na "Deepa" i "Marka" musimy zrobić zadanie "Skazańcy" pod koniec którego dowiemy się czego używać w walce w ostatniej sali. Gdy już to zrobimy, wbijamy do ostatniej sali, wpadając po drodze w szał zajebywania, i atakujemy Strażnika Adanosa (tzw. 100% wora), odpali się nam dialog, wybieramy poziom trudności (polecam łatwy na początek) i napierdalamy zrespionych Kamiennych Pajaców, gdy ich zajebiemy napierdalamy 100% wora tak długo, dopóki nie pojawią się Energie Życiowe. Gdy się pojawią idziemy je napierdalać, oczywiście z muszkietu. Zachodzimy je od tyłu i możliwie jak najbliżej, wtedy strzały są najbardziej skuteczne, należy je napierdalać po kolei (od strony ołtarzu Kruka), w innym przypadku będą nieśmiertelne. W międzyczasie 100% wora będzie w nas napierdalał błyskawicami i przywoływał krzywe pytążki. Gdy uda nam się zajebać wszystkie te pierdolone Energie Chujamuja, to 100% wora rozpierdoli się na 300 tys kawałków i obsra nimi całą tą jebaną salę. Zabieramy kryształ z 100% wora i spierdalamy do Erona.


Skazańcy:
Zadanie zleca Mark. Mówi nam że chce spierdolić z tej chujni, w której razem z Deepem się znaleźli. Toteż prowadzimy tych chujków do Kapitana, po drodze wielokrotnie wpadając w szał zajebywania i przeginając pałę goryczy. Gdy będziemy przed Kapitanem, Mark nam podziękuje, a Deep da nam cenne wskazówki co do walki z 100% wora (czytaj poprzednie zadanie).

Polowanie na głowy (łby):
Zadanie zleca Ardar. Cel zadania jest jasny i w chuj prosty. Zajebać jakiś worów co się zaszyli chuj wie gdzie. Więc idziemy do sali z dawnymi zapadniami. Na końcu tej sali znajdziemy trzy wrota, dwa są na przycisk (należy do nich podejść i użyć akcji na środku, dla tych nie kumatych). Właśnie te na przycisk nas interesują. Gdy otworzymy wrota tu i tam, wbijamy tam i zabijamy w jednych: Wórmistrza Paula, a w drugich Cholernego wora Zaryana. Gdy zajebiemy obu chujków, zabieramy im ich łby i maszerujemy do Ardara, dostaniemy od niego trochę hajsu który ni chuja nam się nie przyda, oraz exp (gdy wbijamy kolejne lvl mamy więcej hp i większe szanse w walce z tą armią popierdoleńców).

Końcówka:
Gdy już zrobimy wszystkie zadania, pierdolimy gadkę szmatkę z Eronem i idziemy do wyjścia ze świątyni. Spotykamy tam Leiwarka, który jest wkurwiony że zajebaliśmy mu jego kapelusz mówiąc: "Ej Ty!? Oddawaj mój kapelusz do chuja!". Wysłuchujemy (opcjonalnie) tego co mam do powiedzenia i spierdalamy z tej chujni, po czym jesteśmy tak wkurwieni i rządni napierdolu, że pobieramy Gothic 2 Online, szukamy jakiegoś serwera DM, wbijamy tam, czekamy aż ktoś wbije i napierdalamy tam tak długo, póki nie rozjebiemy tylu leszczy ile trzeba.

To tyle.


https://i.imgur.com/4MytkTe.png

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo