Itharu Team

Forum grupy modderskiej Itharu Team.

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

PATRONITE

#1 2017-08-21 21:32:09

Wolfer
Bosman

[Podanie] Wolfer

Nick: Wolfer
Jakie stanowisko chcesz objąć?: Dubbinger (tylko dubbinger, nie chcę angażować się w coś więcej póki co)
Doświadczenie w swym fachu (Opisać): Jako sam dubbinger - siedzę w BG od niedawna, na tym właśnie stanowisku (pod opieką Ducha, nie MrLiska), podkładam głos do modu "Bandyci". Na scenie yt'be dubbinguje od nie dawna, jednakże z tego co wiem, żaden z filmików jeszcze się nie ukazał. Siedzę aktualnie w HIBJ - Huta Imieniem Babajagi - będące studiem machinimowym, gdzie piastuje owe stanowisko m.in. dubbingera.
Pracowałeś wcześniej w jakimś teamie?: BG i HIBJ (pomijam wszelkiej maści serwery multiplayer) właściciel Exodusa
Coś o sobie: Praktykuje: Modelowanie (blender) Mapowanie (blender, spacer) Teksturowanie (blender, gimp, paint, goman) Grafiki 2d/3d (blender, gimp, paint, goman) Skrypty (podstawy) Nagrywanie (fraps, action) Montaż (camastia 8 studio) Dubbing. Poza PC - zhp 9 lat (obecnie robie pwd), były przyboczny, patrolowy (własny patrol założyłem), 2 lata byłem rekonstruktorem Powstania Warszawskiego, strzelałem z broni krótkiej 2 lata sportowo i prywatnie z długiej okazjonalnie od kilku lat, na ASG w pozycji snajpera 2 lata itd.
Czy odpowiada ci kontakt przez forum, ewentualnie Discord?: Bardziej Discord, niż forum.
Czym jest dla Ciebie Gothic?: Pierwszą grą RPG, którą nie odłożyłem po miesiącu i gram po dziś dzień. Sposób i motywacja na samorealizacje w różnych celach, począwszy od pisania scenariuszy, spacera, grafik 2d/3d, skryptów, wykonywania pomniejszych celów itd. Do tej gry wydałem także własną malutką modyfikacje re-tekstur winter pack Colony.zen.

Wasilij Zajcew - snajper ZSRR. Zabił więcej nazistów, niż francuski ruch oporu.

#2 2017-08-21 22:05:02

Death
Śmieszek
Serwis

Re: [Podanie] Wolfer

No ja jestem na tak, poczekać trzeba niestety co szefu i inni powiedzą ^^.

#3 2017-08-21 23:16:13

ParzivalZ
Administracja Itharu Team

Jako że Cię znam, to bez zastanowienia, masz mój głos img/smilies/wink Jeśli reszta będzie na tak, to prawdopodobnie będziesz musiał się zgłosić do Reigha, to on objął stanowisko Kordynatora Dubbingu, więc pewnie przetestuje Twój wokal, oraz przydzieli potem rolę. Na razie muszę wraz z nim wnieść ostatnie poprawki do dialogów, a potem chyba lecimy z nagrywaniem.

Pozdrawiam.
Kapitan "Itharu Team".

https://i.imgur.com/4MytkTe.png

#4 2017-08-22 00:26:29

Kruk

Na razie nie narzekamy na nadmiar ludzi, więc nie widzę problemu wrzucić na razie na okres próbny i zobaczyć jak to będzie dalej.

while (!success) try{...}

https://media.discordapp.net/attachments/359470928389865483/410858992965910538/Leiwark_ITH_TEAM_Kruk.png

#5 2017-08-22 09:34:52

Reigh
Zasłużony

Zobaczymy co z tego będzie, jestem na tak.

#6 2017-08-22 09:54:55

ParzivalZ

Ok. Zatem witamy na pokładzie Wolfer.

https://i.imgur.com/4MytkTe.png

Stopka forum